„Wenecki Bal Maskowy” – Półmetek UE

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwana impreza tego roku #PółmetekEkonomicznego!

„Wenecki Bal Maskowy”

Pora uczcić półmetek Waszych zmagań w tym roku akademickim! Serdecznie zapraszamy na Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Tegoroczna impreza utrzymana będzie w klimacie Balu Maskowego.
Przeniesie Was w tajemniczy i bajeczny świat karnawału rodem z Wenecji! Tej nocy królować będą maski i każdy może stać się kim chce, a wyobraźnia nie zna granic. Dajcie się ponieść teatralnej atmosferze, zasłońcie twarz i przenieście się do świata tajemnicy.

[BILETY] W przedsprzedaży:
– 15 zł – studenci UE
– 20 zł – reszta świata (studenci innych uczelni niż UE, osoby niestudiujące)

W dniu imprezy:
– 20 zł – studenci UE
– 25 zł – reszta świata (studenci innych uczelni niż UE, osoby niestudiujące)

Bilety będą dostępne w terminie od 20.02-25.02 na stoisku w CNTI w godzinach od 9:30-15:30!

Impreza odbędzie się 28 lutego (wtorek) w katowickim Spiżu (ul. Opolska 22), który zostanie dla Was otwarty już o godzinie 20:00. Sama zabawa rozpocznie się o 21:00 i będzie trwała oczywiście do białego rana!

*Obowiązują stroje koktajlowe, jednakże zachęcamy do strojów stylizowanych w klimacie imprezy, czyli Balu Maskowego. Tak więc przyjdź, załóż maskę, nie ujawniaj swojej tożsamości.

Posted in: