ADAPCIAK

Adapciak– obóz organizowany co roku na przełomie sierpnia i września z myślą o studentach tzw. roku „0″. Na obozie nowo przyjęci studenci mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości.
Głównym celem obozu jest zaadaptowanie przyszłych studentów naszej Alma Mater do warunków studiowania na uczelni, nie zapominając przy tym o wyśmienitej studenckiej zabawie.

 

! TRWAJĄ ZAPISY NA ADAPCIAK !

Jeżeli nie zdążyłeś zapisać się na naszym stoisku promocyjnym – nic straconego❗️
Wchodź w link ➡️ http://adapciak.com/zapisy/
Nie zastanawiaj się za długo, podejmij jedną z lepszych decyzji jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego i jedź z nami do ZAKOPANEGO!

Aby być z nami na bieżąco weźcie udział w wydarzeniu- W 2019 idę na UE w Kato

! SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA MATURZYSTÓW !

Drodzy maturzyści, jeżeli zastanawiacie się jak wygląda prawdziwe życie studenckie, jak to jest z tymi wszystkimi notatkami, egzaminami, sesjami i prowadzącymi – przyjdźcie na spotkanie integracyjne, a obiecujemy, że w luźnej atmosferze przekażemy Wam KAŻDĄ cenną radę na temat studiów.
Będzie też okazja, żeby poznać kolegów i koleżanki, z którymi być może będziecie w grupie – a uwierzcie, że znajomości mieć warto 😎 31 lipca i 7 sierpnia – zapamiętaj, bo nie może Cię zabraknąć ❗️