Członkowie Parlamentu Studenckiego

Przewodnicząca Parlamentu Studenckiego

Justyna Gołąbek

kontakt: justyna.golabek@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący, Członek Prezydium ds. Finansów

Konrad Jamróz

kontakt: konrad.jamroz@ps.uekat.pl

 

Wiceprzewodnicząca, Członek Prezydium ds. Rozwoju

Anna Bień

kontakt: anna.bien@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia

Paulina Sztuk

kontakt: paulina.sztuk@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. PR

Agata Janik

kontakt: agata.janik@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Relacji Zewnętrznych

Jakub Kawała

kontakt: jakub.kawala@ps.uekat.pl

Rzecznik Praw Studenta, Członek Komisji Rewizyjnej

Anna Król

kontakt: anna.krol@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

Bartłomiej Kawulok

kontakt: bartlomiej.kawulok@ps.uekat.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Kamil Kalisiak

kontakt: kamil.kalisiak@ps.uekat.pl

Przewodnicząca Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Paulina Morawska

kontakt: paulina.morawska@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Jakub Buchała

kontakt: jakub.buchala@ps.uekat.pl

Członek Prezydium Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Kamil Ściążko

kontakt: kamil.sciazko@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. HR

Eryk Paluch

kontakt: eryk.paluch@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Informacji i Promocji

Piotr Sztefko

kontakt: piotr.sztefko@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Studentów Zagranicznych

Filip Szymczyk

kontakt: filip.szymczyk@ps.uekat.pl

Sekretarz Parlamentu Studenckiego

Arleta Tryka

kontakt: arleta.tryka@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Bartłomiej Frątczak

kontakt: bartlomiej.fratczak@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Piotr Parkieta

kontakt: piotr.parkieta@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Zuzanna Łabuda

kontakt: zuzanna.labuda@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Kamil Białecki

kontakt: kamil.bialecki@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Piotr Czosnyka

kontakt: piotr.czosnyka@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Dominik Kauczor

kontakt: dominik.kauczor@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Konrad Kramarski

kontakt: konrad.kramarski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Kacper Kwiecień

kontakt: kacper.kwiecien@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Bianka Mazurkiewicz

kontakt: bianka.mazurkiewicz@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Julia Orska

kontakt: julia.orska@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Martyna Pawłowska

kontakt: martyna.pawlowska@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Klaudia Peterko

kontakt: klaudia.peterko@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Marcin Popiel

kontakt: marcin.popiel@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Michał Rusek

kontakt: michal.rusek@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Julia Sonik

kontakt: julia.sonik@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Maciej Szymański

kontakt: maciej.szymanski@ps.uekat.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

parlament@uekat.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
parlament@uekat.pl
32 257 72 16