Członkowie Parlamentu Studenckiego

Przewodniczący Parlamentu Studenckiego

Bogdan Matyja

kontakt: bogdan.matyja@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Współpracy i Rozwoju

Kamil Leonik

kontakt: kamil.leonik@ps.uekat.pl

kontakt w sprawie współpracy: wspolpraca@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Finansów

Kinga Dziki

kontakt: kinga.dziki@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Projektów i HR

Julia Banasiak

kontakt: julia.banasiak@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Dydaktyki i Edukacji

Kamil Kalisiak

kontakt: kamil.kalisiak@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. PR i Marketingu

Paulina Chabera

kontakt: paulina.chabera@ps.uekat.pl

Rzecznik Praw Studenta

Aleksandra Klębowska

kontakt: aleksandra.klebowska@ps.uekat.pl

Pełnomocnik ds. Informacji i Promocji

Karolina Pońc

kontakt: karolina.ponc@ps.uekat.pl

Pełnomocnik ds. projektu Transekonomik

Justyna Gołąbek

kontakt: justyna.golabek@ps.uekat.pl

Pełnomocnik wydziału Ekonomii

Kamil Dziewięcki

kontakt: kamil.dziewiecki@ps.uekat.pl

Pełnomocnik wydziału Finansów i Ubezpieczeń

Martyna Mecner

kontakt: martyna.mecner@ps.uekat.pl

Pełnomocnik wydziału Zarządzania

Daniel Nowak

kontakt: daniel.nowak@ps.uekat.pl

Pełnomocnik wydziału Informatyki i Komunikacji

Patryk Holik

kontakt: patryk.holik@ps.uekat.pl

Sekretarz Parlamentu Studenckiego

Anna Król

kontakt: anna.krol@ps.uekat.pl

Zastępca pełnomocnika ds. Domów Studenckich

Radosław Kaszyca

kontakt: radoslaw.kaszyca@ps.uekat.pl

Dyrektor biura

Aleksandra Habrajska

kontakt: aleksandra.habrajska@ps.uekat.pl

Zastępca Dyrektora Biura

Karol Krupa

kontakt: karol.krupa@ps.uekat.pl

Przewodnicząca Komisji ds. Strategii Rozwoju Parlamentu Studenckiego

Olimpia Buczek

kontakt: olimpia.buczek@ps.uekat.pl

Przewodnicząca Komisji przy Parlamencie Studenckim

Paulina Morawska

kontakt: paulina.morawska@ps.uekat.pl

Członek Komisji Rewizyjnej

Aleksandra Pach

kontakt: aleksandra.pach@ps.uekat.pl

Członek komisji ds.Strategii Rozwoju Parlamentu Studenckiego

Roksana Trąbska

kontakt: roksana.trabska@ps.uekat.pl

Członek komisji ds.Strategii Rozwoju Parlamentu Studenckiego​

Patryk Kałuża

kontakt: patryk.kaluza@ps.uekat.pl

Członek komisji ds.Strategii Rozwoju Parlamentu Studenckiego

Mikołaj Kosicki

kontakt: mikolaj.kosicki@ps.uekat.pl

Członek komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów

Konrad Jarmóz

kontakt: konrad.jarmoz@ps.uekat.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

ps@ue.katowice.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
ps@ue.katowice.pl
32 257 72 16