Członkowie Parlamentu Studenckiego

Przewodniczący Parlamentu Studenckiego

Bartłomiej Kawulok

kontakt: bartlomiej.kawulok@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący, Członek Prezydium ds. Finansów

Piotr Parkieta

kontakt: piotr.parkieta@ps.uekat.pl

Wiceprzewodnicząca, Członek Prezydium ds. Rozwoju

Paulina Morawska

kontakt: paulina.morawska@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia

Arleta Tryka

kontakt: arleta.tryka@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. PR

Bianka Mazurkiewicz

kontakt: bianka.mazurkiewicz@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Relacji Zewnętrznych

Konrad Kramarski

kontakt: konrad.kramarski@ps.uekat.pl

Rzecznik Praw Studenta

Kamil Białecki

kontakt: kamil.bialecki@ps.uekat.pl

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Justyna Gołąbek

kontakt: justyna.golabek@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

Eryk Paluch

kontakt: eryk.paluch@ps.uekat.pl

Członek Komisji Rewizyjnej

Konrad Głębocki

kontakt: konrad.glebocki@ps.uekat.pl

Przewodniczący Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Jakub Buchała

kontakt: jakub.buchala@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Marcin Popiel

kontakt: marcin.popiel@ps.uekat.pl

Członek Prezydium Komitetu Wykonawczego ds. Projektów

Kamil Ściążko

kontakt: kamil.sciazko@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. HR

Piotr Sztefko

kontakt: piotr.sztefko@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Mediów i informacji

Kacper Kwiecień

kontakt: kacper.kwiecien@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Studentów Zagranicznych

Filip Szymczyk

kontakt: filip.szymczyk@ps.uekat.pl

Sekretarz Parlamentu Studenckiego

Mateusz Brzozowski

kontakt: mateusz.brzozowski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Zuzanna Łabuda

kontakt: zuzanna.labuda@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Julia Orska

kontakt: julia.orska@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Klaudia Peterko

kontakt: klaudia.peterko@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Maciej Szymański

kontakt: maciej.szymanski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Jakub Kawała

kontakt: jakub.kawala@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Maciej Waluś

kontakt: maciej.walus@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Grzegorz Filipowski

kontakt: grzegorz.filipowski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Damian Moćko

kontakt: damian.mocko@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Klaudia Kondracka

kontakt: klaudia.kondracka@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Miłosz Serafin

kontakt: milosz.serafin@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Wojciech Starczewski

kontakt: wojciech.starczewski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Karolina Kempka

kontakt: karolina.kempka@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Jakub Brzęk

kontakt: jakub.brzek@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Oliwia Zdebel

kontakt: oliwia.zdebel@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Piotr Czosnyka

kontakt: piotr.czosnyka@ps.uekat.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

parlament@uekat.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
parlament@uekat.pl
32 257 72 16