Członkowie Parlamentu Studenckiego

Przewodniczący Parlamentu Studenckiego

Bogdan Matyja

kontakt: bogdan.matyja@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący, Członek Prezydium ds. Finansów

Konrad Jamróz

kontakt: konrad.jamróz@ps.uekat.pl

 

Członek Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia

Martyna Mecner

kontakt: martyna.mecner@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. HR

Alicja Furtek

kontakt: alicja.furtek@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. PR

Paulina Morawska

kontakt: paulina.morawska@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Relacji Zewnętrznych

Aleksandra Klębowska

kontakt: aleksandra.klebowska@ps.uekat.pl

kontakt w sprawie współpracy: wspolpraca@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Informacji i Promocji

Kamil Kalisiak

kontakt: kamil.kalisiak@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. projektu Transekonomik

Daria Karulak

kontakt: daria.karulak@ps.uekat.pl

Rzecznik Praw Studenta

Marcin Wieczorek

kontakt: marcin.wieczorek@ps.uekat.pl

Sekretarz Parlamentu Studenckiego

Paulina Sztuk

kontakt: paulina.sztuk@ps.uekat.pl

Dyrektor Biura

Daniel Nowak

kontakt: daniel.nowak@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Julia Banasiak

kontakt: julia.banasiak@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Anna Bień

kontakt: anna.bien@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Magdalena Buhl

kontakt: magdalena.buhl@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Kamil Dziewięcki

kontakt: kamil.dziewiecki@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Kinga Dziki

kontakt: kinga.dziki@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Justyna Gołąbek

kontakt: justyna.golabek@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Patryk Kałuża

kontakt: patryk.kaluza@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Anna Król

kontakt: anna.krol@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Kamil Leonik

kontakt: kamil.leonik@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Karolina Roszak

kontakt: karolina.roszak@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Roksana Trąbska

kontakt: roksna.trabska@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Amanda Wisniewski

kontakt: amanda.wisniewski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego​

Agata Janik – semestr zimowy Transekonomik

kontakt: agata.janik@ps.uekat.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

ps@ue.katowice.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
ps@ue.katowice.pl
32 257 72 16