Członkowie Parlamentu Studenckiego

Przewodniczący Parlamentu Studenckiego

Bartłomiej Kawulok

kontakt: bartlomiej.kawulok@ps.uekat.pl

Wiceprzewodniczący,
Członek Prezydium ds. Finansów

Piotr Parkieta

kontakt: piotr.parkieta@ps.uekat.pl

Wiceprzewodnicząca,
Członkini Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia

Arleta Tryka

kontakt: arleta.tryka@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Projektów

Jakub Buchała

kontakt: jakub.buchala@ps.uekat.pl

Członkini Prezydium ds. PR

Bianka Mazurkiewicz

kontakt: bianka.mazurkiewicz@ps.uekat.pl

Członek Prezydium ds. Relacji Zewnętrznych

Konrad Kramarski

kontakt: konrad.kramarski@ps.uekat.pl

Rzecznik Praw Studenta

Damian Moćko

kontakt: damian.mocko@ps.uekat.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Marcin Popiel

kontakt: marcin.popiel@ps.uekat.pl

Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Oliwia Zdebel

kontakt: oliwia.zdebel@ps.uekat.pl

Członek Komisji Rewizyjnej

Paulina Morawska

kontakt: paulina.morawska@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Projektów

Zuzanna Łabuda

kontakt: zuzanna.labuda@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. HR

Krzysztof Jamrozik 

kontakt: krzysztof.jamrozik@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Mediów

Kacper Kwiecień

kontakt: kacper.kwiecien@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Studentów Zagranicznych

Maciej Waluś

kontakt: maciej.walus@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. PR

Julia Liberkowska

kontakt: julia.liberkowska@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Dydaktyki

Stanisław Wiśniewski

kontakt: stanislaw.wisniewski@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Administracji

Miłosz Serafin

kontakt: milosz.serafin@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Uczelnianych Komisji

Klaudia Kondracka

kontakt: klaudia.kondracka@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Relacji Zewnętrznych

Marta Haładyn

kontakt: marta.haladyn@ps.uekat.pl

Pełnomocnik Prezydium ds. Komisji

Łukasz Pietraszek

kontakt: lukasz.pietraszek@ps.uekat.pl

Sekretarz Parlamentu Studenckiego

Mateusz Brzozowski

kontakt: mateusz.brzozowski@ps.uekat.pl

Dyrektor Biura

Wiktor Wojcieszyński

kontakt: wiktor.wojcieszynski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Wojciech Oboński

kontakt: wojciech.obonski@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Kacper Gierczycki

kontakt: kacper.gierczycki@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Patryk Szołtysek

kontakt: patryk.szoltysek@ps.uekat.pl

Członkini Parlamentu Studenckiego

Julia Prandzioch

kontakt: julia.pranidzioch@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Piotr Sztefko

kontakt: piotr.sztefko@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Jakub Brzęk

kontakt: jakub.brzek@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Grzegorz Filipowski

kontakt: grzegorz.filipowski@ps.uekat.pl

Członkini Parlamentu Studenckiego

Karolina Kempka

kontakt: karolina.kempka@ps.uekat.pl

Członek Parlamentu Studenckiego

Piotr Czosnyka

kontakt: piotr.czosnyka@ps.uekat.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

parlament@uekat.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
parlament@uekat.pl
32 257 72 16