Red Bull Solo Q

Red Bull Solo Q – weź udział w wyjątkowym turnieju League of Legends!

  • Wyjątkowy format pojedynków 1v1
  • 10 turniejów kwalifikacyjnych
  • Wielki finał wyłoni reprezentanta Polski
  • Zwycięzca światowego finału weźmie udział w All-Star 2020

Jesteś gotowy na ostateczny pojedynek? Red Bull Solo Q to oficjalny turniej League of Legends w którym zawodnicy walczą w formacie 1v1. Turniej odbywa się w 35 krajach i ma na celu wyłonić gracza o najlepszych indywidualnych umiejętnościach na świecie. W poprzedniej edycji, jeszcze pod nazwą Red Bull Player One, w turnieju wzięło udział ponad 25.000 graczy z 29 krajów. Czy w tym roku Jumong, zwycięzca poprzedniej edycji zdoła obronić mistrzowski tytuł?

Red Bull Solo Q to turniej w League of Legends, w którym rozgrywka toczy się w wyjątkowym formacie. Uczestnicy turnieju będą rywalizować w pojedynkach 1v1. Aby zwyciężyć, należy spełnić jeden z trzech warunków: zdobyć „First Blood!”, zniszczyć wieżę przeciwnika lub osiągnąć 100 CS (creep score). Zawodnicy będą sprawdzać swoje umiejętności na górnej alejce, zwanej TOP Lane.

W Polsce odbędzie się 10 turniejów kwalifikacyjnych. 16 graczy, którzy podczas kwalifikacji uzbierają najwięcej punktów, zagwarantuje sobie miejsce w wielkim finale, który odbędzie się 21 czerwca 2020. Zwycięzca krajowego finału będzie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, gdzie zmierzy się z najlepszymi graczami z całego świata. Walka toczyć będzie się nie tylko o nagrody pieniężne i rzeczowe, ale również o tytuł światowego mistrza Red Bull Solo Q.

Zwycięzca światowego finału zostanie zaproszony do działu w wielkim wydarzeniu, jakim jest All-Stars League of Legends 2020. Mistrz będzie miał okazję spotkać się z największymi legendami tej dziedziny esportu jak i wziąć udział w wyjątkowych rozgrywkach, które corocznie odbywają się podczas tego wydarzenia.

Jednym z partnerów projektu Red Bull Solo Q jest mBank, który przygotował dla zwycięzcy polskich kwalifikacji dodatkową nagrodę w postaci specjalnego fotela dla graczy. Dla wszystkich uczestników i osób obserwujących wydarzenie, przygotował natomiast specjalną propozycję konta, które dobrze sprawdzi się np. przy płaceniu za gry. Szczegóły na www.mbank.pl/soloq

Partnerami projektu są również Logitech G – czołowy producent peryferiów komputerowych oraz firma AOC, specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy monitorów gamingowych.

Pierwsze kwalifikacje w Polsce odbywają się 4 maja. Zapisy są już otwarte! Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz!

ZAPISY Red Bull Solo Q