RedBull Basement

Masz pomysł, który może zmienić życie studentów? A może nawet cały świat?

Red Bull dodaje skrzydeł studiującym innowatorom, aby zmieniali świat na lepsze za pomocą rozwiązań technologicznych. Najlepsze pomysły zostaną zaprezentowane podczas Globalnych Warsztatów.

SESJE

Sesje Red Bull Basement to Twoja szansa, aby przekonać się na własne oczy, jak najwięksi innowatorzy świata rewolucjonizują swoje dziedziny. Daj się zainspirować, słuchając ekskluzywnych wywiadów z wybitnymi sportowcami, globalnymi przedsiębiorcami i pionierami z zakresu technologii.

WYDARZENIA SATELITARNE

Nie musisz być przedsiębiorcą ani innowatorem, żeby do nas dołączyć – każdy jest mile widziany podczas burzy mózgów. Weź udział w wydarzeniu satelitarnym Red Bull Basement w Twojej okolicy, aby popracować nad nowymi pomysłami, znaleźć członków zespołu oraz źródło inspiracji.

Dowiedz się więcej

GLOBALNE WARSZTATY

Zespoły finalistów będą mogły zrealizować swoje pomysły, korzystając ze wskazówek mentorów z odpowiednich obszarów technologii oraz liderów innowacji z całego świata. Po trzech emocjonujących dniach nawiązywania kontaktów i szukania inspiracji będą gotowi na Finałową Prezentację swojego pomysłu przed ekspertami.

Dowiedz się więcej