TRANSEKONOMIK – rekrutacja na semestr zimowy 2022/2023

Drodzy studenci!

Wyruszyła rekrutacja do programu Transekonomik – semestralnej wymiany studenckiej między 5 Uczelniami Ekonomicznymi w całej Polsce.

Transekonomik daje Wam niesamowitą możliwość nie tylko studiowania w Krakowie, Warszawie, Krakowie czy Poznaniu – to także szkolenia, poznanie nowego miasta, integracje organizowane przez samorządy, ale przede wszystkim nawiązanie znajomości na lata!

Wyjeżdżając do danego miasta, uczelnia przyjmująca gwarantuje Wam zakwaterowanie w akademiku przez cały czas trwania projektu.

Do 13.06 przyjmowane są zgłoszenia online, które możecie wypełnić pod tym linkiem. Wszystkie informacje na temat projektu znajdziecie na wydarzeniu, a także na Fanpagu Transekonomik.

W razie kłopotów lub pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu w Katowicach: Grzegorz Filipowski, mail: grzegorz.filipowski@ps.uekat.pl, numer telefonu: 515705569

Zapraszamy Was do udziału razem z całym zrzeszeniem Forum Uczelni Ekonomicznych!