Studenci w organach uczelni

Studenci naszej uczelni mają swój głos w najważniejszych decyzjach dotyczących zarówno całej uczelni, jak i interesów indywidualnych studentów.

Senat

  • Mateusz Barczyk
  • Kamil Kopeć
  • Dorota Gurgul
  • Łukasz Krupa
  • Maciej Wojtuszek
  • Dominika Kulczycka

Senacka Komisja ds. Rozwoju Uniwersytetu

  • Mateusz Barczyk
  • Dorota Gurgul
  • Kamil Kopeć

Senacka Komisja ds. Współpracy Międzynarodowej

  • Mateusz Barczyk

Senacka Komisja ds. Programów Nauczania

  • Łukasz Krupa
  • Dominika Kulczycka
  • Maciej Wojtuszek

Uczelniana Komisja ds. Jakości Kształcenia

  • Mateusz Barczyk
  • Dorota Gurgul
  • Kamil Kopeć
  • Łukasz Krupa

Rada Wydziału Ekonomii

  • Dominika Kulczycka
  • Łukasz Krupa
  • Marcin Król
  • Kinga Gebauer
  • Paulina Rapacz
  • Kamil Dziewięcki
  • Angelika Mrozek
  • Magda Kulczycka
  • Marta Pałandziuch
  • Anna Pluta
  • Konrad Mrozowicz

Rada Wydziału Finansów i Ubezpieczeń

  • Paulina Garasińska
  • Mateusz Barczyk
  • Bogdan Matyja
  • Jakub Kliś
  • Adrianna Plinta
  • Kamil Głębocki
  • Krzysztof Żołyniak
  • Bartosz Krawczyk
  • Paweł Słomka
  • Dorota Gurgul

Rada Wydziału Informatyki i Komunikacji

  • Justyna Parys
  • Kamil Kopeć
  • Daria Tandos
  • Adam Duraj
  • Martyna Pasieka
  • Mateusz Bałwas

Rada Wydziału Zarządzania

  • Michał Pięciorek
  • Roksana Świgut
  • Grzegorz Markowski
  • Paweł Kopiec
  • Szymon Kik
  • Dawid Bluszcz
  • Alex Linek
  • Jakub Cyl
  • Bartosz Bodziony
  • Christopher Broniewski
  • Magdalena Buhl
  • Kinga Dziki
  • Maciej Wojtuszek
  • Alicja Mazur

Rzecznik Praw Studenta

  • Anna Pluta

Komisja Dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich

  • Mateusz Barczyk

Komisja Dyscyplinarna dla Studentów

  • Katarzyna Licznar
  • Michał Skowron
  • Bartłomiej Dyr
  • Kajetan Mazur
  • Aleksandra Wybrańczyk
  • Martyna Pasieka
  • Agata Zaborowaska
  • Agnieszka Strzeszewska

Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Studentów

  • Adam Duraj
  • Szymon Kik
  • Grzegorz Markowski
  • Bogdan Matyja
  • Martyna Pasieka
  • Paulina Rapacz
  • Angelika Mrozek
  • Ewa Sznurek
  • Julia Kopeć

Rada Biblioteczna

  • Bogdan Matyja

Komisja Stypendialna Wydziału Ekonomii

  • Klaudia Przyczyna
  • Michał Pięciorek
  • Szymon Kik

Komisja Stypendialna Wydziału Finansów i Ubezpieczeń

  • Grzegorz Markowski
  • Dominika Kulczycka
  • Marcin Król

Komisja Stypendialna Wydziału Informatyki i Komunikacji

  • Bogdan Matyja
  • Kinga Gebauer
  • Anna Pluta

Komisja Stypendialna Wydziału Zarządzania

  • Adam Duraj
  • Paulina Garasińska
  • Martyna Pasieka

Odwoławcza Komisja Stypendialna

  • Mateusz Barczyk
  • Dorota Gurgul
  • Kamil Kopeć

Komisja ds. Jakości Wydziału Ekonomii

  • Anna Pluta
  • Kinga Gebauer

Komisja ds. Jakości Wydziału FiU

  • Paulina Garasińska

Komisja ds. Jakości Wydziału Informatyki i Komunikacji

  • Justyna Parys
  • Martyna Pasieka

Komisja ds. Jakości Wydziału Zarządzania

  • Szymon Kik
  • Michał Pięciorek

Komisja Wyborcza do Rady Mieszkańców Domów Studenckich

  • Klaudia Przyczyna
  • Paulina Rapacz
  • Magdalena Buhl

Pełnomocnik ds. Domów Studenckich

  • Dawid Bluszcz

Zastępca Pełnomocnika ds. Domów Studenckich

  • Paulina Rapacz

Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych

  • Szymon Kik

Pełnomocnik ds. Transekonomika

  • Szymon Kik

Komisja przy Parlamencie Studenckim

  • Angelika Mrozek
Posted in: