Partnerzy

Beskidzkie to w pełni Polska marka zajmująca się produkcją słonych przekąsek takich jak: paluszki, precelki, chipsy, orzeszki, chrupki, prażynki, popcorn.

Profi to sposób na smaczny i odżywczy posiłek. Przygotowany ze starannie dobranych składników, w oparciu o tradycyjne receptury firmy PROFI. W wygodnych opakowaniach, które pozwalają na zachowanie świeżości oraz pełnych walorów smakowych

The Coca-Cola Company to wszechstronna firma z branży napojów, oferująca ponad 500 marek na ponad 200 rynkach. Poza produktami marki Coca-Cola portfolio firmy zawiera jedne z najbardziej wartościowych marek napojowych, w tym napoje gazowane, wody butelkowane, soki, napoje herbaciane i kawy mrożone, napoje energetyzujące oraz napoje dla sportowców.

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego „Hossa” jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego.

Pizza Dominium to sieć ponad 70 restauracji w Polsce.Dzięki niespotykanej dotąd na polskim rynku jakości serwowanej pizzy, Dominium w błyskawicznym tempie przekształciła się w lidera w swojej branży. Jest ona również jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci lokali typu casual dining w Europie.

 

 

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

ps@ue.katowice.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
ps@ue.katowice.pl
32 257 72 16