Partnerzy

Beskidzkie

Jest to w pełni Polska marka zajmująca się produkcją słonych przekąsek takich jak: paluszki, precelki, chipsy, orzeszki, chrupki, prażynki, popcorn.

http://beskidzkie.com/

Profi

Profi to sposób na smaczny i odżywczy posiłek. Przygotowany ze starannie dobranych składników, w oparciu o tradycyjne receptury firmy PROFI. W wygodnych opakowaniach, które pozwalają na zachowanie świeżości oraz pełnych walorów smakowych

https://www.profi.pl/

Coca-Cola

The Coca-Cola Company to wszechstronna firma z branży napojów, oferująca ponad 500 marek na ponad 200 rynkach. Poza produktami marki Coca-Cola portfolio firmy zawiera jedne z najbardziej wartościowych marek napojowych, w tym napoje gazowane, wody butelkowane, soki, napoje herbaciane i kawy mrożone, napoje energetyzujące oraz napoje dla sportowców.

https://www.coca-cola.pl/pl/home/

HOSSA

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego „Hossa” jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego.

https://sklep.ue.katowice.pl/

Spiż

Spiż jest to wyjątkowy klub z własnym browarem, który posiada 4 parkiety taneczne, 2 sale VIP, strefę gastronomiczną, 3 wejścia (w tym VIP), 3 szatnie, ogromny parking, profesjonalną ochronę, wykwalifikowanych barmanów oraz świetnych i renomowanych Dj’ów oraz Lj’ów

Nowy Spiż poprzez innowacyjne rozwiązania- zniewala swoim wnętrzem, fascynuje klimatem i zachwyca w każdym calu. Klub jest otwarty 4 dni w tygodniu : środę, czwartek, piątek, oraz w sobotę

http://katowice.spiz.pl/

RedBull

Redbull  jest to firma, która powstała w połowie lat 80-tych ubiegłego wieku, przez Dietrich Mateschitz, który był zainspirowany napojami funkcjonalnymi z Dalekiego Wschodu. Stworzył on formułę napoju energetyzującego Red Bull i opracował unikalną koncepcję marketingową. Pierwszy napój energetyzujący Red Bull sprzedano w Austrii 1 kwietnia 1987 roku. Był to nie tylko początek nowego produktu, ale całkowicie nowej kategorii produktów. Obecnie Red Bull jest dostępny w 171 krajach, a do tej pory kupiono ponad 75 miliardów puszek tego napoju.

https://www.redbull.com/pl-pl/

Flyspot

Flyspot to tunele aerodynamiczne, najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, miejsca w którym grawitacja nie istnieje. Od strony technicznej: są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h. Tunel aerodynamiczny to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka– swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak.

https://flyspot.com/pl/

Gusto

Producent i dystrybutor żelków z największą ilością kształtów i smaków w Polsce. Żelki Gusto są dostępne w handlu tradycyjnym, a dzięki niewidzialnej ręce rynku również w sprzedaży internetowej: https://sklep.gusto.pl. Naszą misją jest wysłanie żelków w kosmos. Prawdopodobnie odbędzie się to podczas kolonizacji Marsa pod wodzą Elona Muska.

PwC

PwC jest firmą działającą w 157 krajach. Zatrudniającą ponad 276 tys. osób, które  dostarczają swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. 

Więcej informacji znajdziecie: https://www.pwc.pl/

UDH

Marka UDH to producent i dystrybutor produktów spożywczych. Znaczną cześć ich oferty stanowią piwa oraz inne napoje gazowane. Marka została założona w 1999r. i aktualnie współpracuje m.in. z największym browarem na świecie – Anheuser Busch InBev

Więcej informacji znajdziecie: https://www.udh.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

parlament@uekat.pl

ul. Bogucicka 14 / pok. 217F

32 257 72 16

PARLAMENT STUDENCKI

Kontakt
parlament@uekat.pl
32 257 72 16