• Studiowanie to dla Ciebie za mało?
  • Chcesz aktywnie spędzać swój studencki czas?
  • Nudzi Ciebie rutyna i codzienność na uczelni?
  • A może chciałbyś aktywnie działać i zmieniać życie studenckie?

Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś TAK to Komisja przy Parlamencie Studenckim jest dla Ciebie!

Komisja składa się z 3 podkomisji, które są od siebie różne, ale wszystkie są jednakowo ważne dla dla działalności Parlamentu Studenckiego:

Komisja Dydaktyki:

Przynależność do komisji Dydaktyki jest jak bycie superbohaterem. Niesiesz pomoc tam gdzie jej potrzeba. Dydaktycy jak największe umysły świata, znają odpowiedź na każde pytanie studenta.

Zawsze pomogą Wam w trudnej sytuacji, czy doradzą co zrobić w przypadku, gdzie nie wiecie do kogo się zwrócić.

Komisja Public Relations:

Jej głównym zadaniem jest tworzenie grafik i tekstów publikowanych na mediach społecznościowych Parlamentu Studenckiego. Także jeśli tworzenie grafik nie jest Ci obce, lub copywriting masz we krwi – to idealna komisja dla Ciebie!

W tej komisji nauczysz się jak przygotowywać treści, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, tworzyć wydarzenia i ich oprawę graficzną. Tutaj wyrazisz swoją kreatywną stronę!

Komisja Kontaktów Zewnętrznych:

Głównym zadaniem tej komisji jest pozyskiwanie partnerów, kluczowych do organizacji naszych wydarzeń. To dzięki niej, możemy obdarowywać uczestników naszych projektów wspaniałymi giftpackami, robić konkursy z nagrodami czy organizować szkolenia lub inne inicjatywy.

Jeśli jesteś osobą otwartą na relacje międzyludzkie, lubiącą negocjacje – ta komisja jest skrojona pod Ciebie!

Brzmi dobrze? Chciałbyś spróbować swoich sił? Albo masz może jakieś dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z obecnym Pełnomocnikiem Prezydium ds. Komisji!

Oliwia Woryna

oliwia.woryna@ps.uekat.pl